فرم login با استفاده از افزونه و بدون استفاده از آن


برای خواندن کامل مطلب به سایت سر بزنید . آنجا کد ها و تصوایر کاملا خوانا ترند !
https://www.spadan.net/

ایجاد فرم login با استفاده از افزونه و بدون استفاده از آن

ایجاد فرم login با استفاده از افزونه و بدون استفاده ازافزونه چگونه می باشد؟ قصد تیم با تجربه اسپادان از نوشتن این مقاله ایجاد صفحه ی ورود که نام و رمز کاربران را دریافت میکند. وپس از اطمینان حاصل کردن از درستی اطلاعات آن ها را به پیشخوان وردپرس می فرستد که این هدایت هم بدون نیاز به افزونه انجام می پذیرد و هم این که چگونه با استفاده از افزونه این کار را انجام دهیم.

فرم login

 

ساختن فرم ورود بدون نیاز به افزونه

برای به وجود آوردن صفحه ورود در ابتدا به یک فرم که در حقیقت همان فرم login می باشد نیاز داریم. که فرم login مورد نظر را می توانیم خودمان طراحی کرده. و یا از فرم هایی به صورت آماده استفاده کنیم. بعداز آن باید به فایل function برویم و کد زیر را در آن بگذاریم.

فرم login

 

در کد نوشته شده در بالا تابع dlf_auth  برای اعتبار سنجی و تابع dlf_form برای ورود می باشد. واز کد زیر برای لینک دادن فایل های css استفاده می کنیم.

فرم login

 

در ابتدا صفحه ورود ما کامل شده است. و باید از آن یک shortcode ایجاد کنیم تا در صفحه مورد نظر استفاده بکنیم، برای این کار از کدنوشته شده ی زیر استفاده می کنیم.

فرم login

 

 

و در آخر shortcode زیر را در صفحه دلخواه خود قرار می دهیم.

فرم login

 

ایجاد کردن فرم ورود آژاکس وردپرس به افزونه Login With Ajax نیاز دارد

می توانیم یکی از راه های ایجاد کردن فرم ورود آژاکس وردپرس استفاده کردن از افزونه Login With Ajax بدانیم. و می توان این صفحه ورود را به عنوان صفحه ورود سایت خود بدانیم.

ویژگی ها ی افزونه Login With Ajax

پشتیبانی از زبان فارسی

تنظیم انتقال های دلخواه را بعد از ورود و خروج کاربر

تنظیم انتقال های دلخواه را بعد از ورود و خروج گروه های کاربری

تنظیم انتقال های خاص را برای هر زبان در WPML

سازگاری این افزونه با همه ی سایت هایی که دارای گواهینامه SSL می باشند

برای نمایش ابزارک ها در برگه پروفایل وجود امکان تنظیم کردن

قرار دادن فرم در برگه ها با استفاده از shortcode و متد های که در طراحی قالب وردپرس احتیاج می باشد.

همه ی فرم های آژاکس را دارد ثبت نام، بازیابی کلمه عبور, ورود

(نصب و فعال سازی) افزونه Login With Ajax

پس از نصب و فعال کردن افزونه یک گزینه به نام Login With Ajax به گزینه های قسمت تنظیمات پیشخوان وردپرس ما افزوده می شود که ما برای این که به تنظیمات این افزونه دسترسی پیدا کنیم می توانیم به این بخش مراجعه کنیم. و اطلاعات مورد نظر خود را در آن جا وارد کنیم. بعداز انجام دادن تنظیمات برای این که بتوانیم فرم ورود آژاکس خود را به نمایش بگذاریم دو راه باتوجه به شرح زیر داریم.

اولین راه این است که به قسمت نمایش، قسمت ابزارک ها مراجعه بکنیم. در آن بخش از Sidebar (نوار کنار) مانند تصویر زیر صفحه هایی که می خواهیم در آن فرم را نشان دهیم را تعیین کنیم.

فرم login

 

نمونه ای از نشان دادن این ابزارک ها بعد از تنظیمات تصویر زیر می باشد.

فرم login

 

دومین راه برای نشان دادن گذاشتن فرم در صفحه استفاده کردن از shortcode در صفحه های مورد نظر خود می باشد. نمونه این فرم را در تصویر زیر مشاهده می کنیم.

فرم login

 

چگونگی فعال کردن ثبت نام کردن کاربران

زمانی که عملیات ثبت نام انجام نشود. ما باید ثبت نام کاربران را فعال بکنیم. ما می توانیم از قسمت تنظیمات، قسمت همگانی استفاده بکنیم. و ثبت نام کاربران خودمان را فعال بکنیم.

سخن آخر

امروز در این مقاله به چگونگی ایجاد فرم ورود آژاکس وردپرس و معرفی افزونه Login With Ajax پرداختیم. پیشنهاد ما برای شما استفاده از فرم های آژاکس به جای فرم های معمولی برای کاربر پسند تر شدن سایت تان می باشد. تیم اسپادان سعی بر آن دارد که اطلاعات بیشتر مورد نیاز در خصوص این بحث را با پرسش های شما کاربران عزیز و پاسخ های تیم در اختیار شما قرار دارد.

نوشته فرم login با استفاده از افزونه و بدون استفاده از آن اولین بار در طراحی سایت اصفهان | سئو سایت اصفهان |طراحی سایت در اصفهان پدیدار شد.Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*

..................................................................................طراحی وب سایت , سئو وب سایت , طراحی قالب وردپرس , فروش بک لینک , فروش رپورتاژ.................................................................................. رد کردن

آفلاین

در حال حاضر نیستیم. لطفا پیام خود را ارسال کنید, در اولین فرصت رسیدگی میکنیم. با تشکر : تیم پشتیبانی اسپادان

هر سولی دارید بپرسید.

شروع چت